“PËRJETËSI”/ Fifi zbulon titullin e këngës që po bashkëpunon me Ermal Fejzullahun (FOTO) – AlpeGossip
“PËRJETËSI”/ Fifi zbulon titullin e këngës që po bashkëpunon me Ermal Fejzullahun (FOTO)

“PËRJETËSI”/ Fifi zbulon titullin e këngës që po bashkëpunon me Ermal Fejzullahun (FOTO)

Dy artistët e njohur, Fifi dhe Ermal Fejzullahu kanë bërë të ditur se do të vijnë në një bashkëpunim me njëri-tjetrin. Ky projekt i ka bërë kuriozë të gjithë, pasi të gjithë janë të sigurt se do të kthehet në një hit. Fifi ka zbuluar sot me anë të një postimi ku shfaqet krah Ermal Fejzullahut, titullin e këngës i cili do të jetë “Përjetësi”. Dyshja nuk ka zbuluar më shumë detaje për ditën dhe orën e publikimit, ndaj na mbetet të presim edhe pak.

View this post on Instagram

#perjetesi 09.10.2020 ❤️ @ermal.fejzullahu

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on