RASTËSI? Luizi kapet mat me Jurgenën dhe rrjeti po zien (PAMJET) – AlpeGossip
RASTËSI? Luizi kapet mat me Jurgenën dhe rrjeti po zien (PAMJET)

RASTËSI? Luizi kapet mat me Jurgenën dhe rrjeti po zien (PAMJET)

Jurgena dhe Luizi janë kapur mat në te njëjtën orë dhe në të njëjtin vend. Postimet në rrjete sociale i kanë nxjerrë zbuluar në një parukeri.

Luizi kapet mat me Jurgenën dhe rrjeti po zien

Mirëpo, ne një prononcim për “Kryefjala.com”, Jurgena ka treguar se ka qene e gjitha një rastësi dhe ajo me Luizin nuk janë takuar.

“Prania në të njëjtën parukeri me Luizin ka qenë rastësi, nuk jemi takuar”, është shprehur Jurgena. Ndonëse ajo e ka sqaruar, sërish rrjeti po zien nga ideja se ata të dy mund të jenë bashkë.

Luizi kapet mat me Jurgenën dhe rrjeti po zien