DJALI E PUTHI NË QAFË/ Roza Lati pyet ndjekësit e habitur: Kush është ky? (FOTO) – AlpeGossip
DJALI E PUTHI NË QAFË/ Roza Lati pyet ndjekësit e habitur: Kush është ky? (FOTO)

DJALI E PUTHI NË QAFË/ Roza Lati pyet ndjekësit e habitur: Kush është ky? (FOTO)

Ajo njihet si ndër moderatoret më pa komplekse dhe me karakter mjaft shpërthyes.

Bëhet fjalë pikërisht për Roza Latin e cila është gjithmonë pjesë e thashethemeve në showbizin shqiptar.

Daljet e saj publike shoqërohen gjithmonë me komente, e të njëjtën gjë ka bërë së fundmi.

Roza ka publikuar një foto teksa një djalë e puth në qafë. E në fakt të gjithë menduan se Roza më në fund na prezantoi me të dashurin e saj, por në fakt jo.

Roza me një foto tjetër u tha të gjithëve se në fakt është vëllai i saj. Epo përsëri ia doli të bëhet kryetemë e mediave rozë.