Afërdita Dreshaj tifoze e zjarrtë e të fejuarit të saj, ja si e puth pas triumfit të ndeshjes (FOTO) – AlpeGossip
Afërdita Dreshaj tifoze e zjarrtë e të fejuarit të saj, ja si e puth pas triumfit të ndeshjes (FOTO)

Afërdita Dreshaj tifoze e zjarrtë e të fejuarit të saj, ja si e puth pas triumfit të ndeshjes (FOTO)

Shumë shpejtë pritet të martohet. Afërdita Dreshaj duket që po e shijon shumë këtë kohë, madje ajo shfaqet më e dashuruar se kurrë më parë në të fejuarin e saj, hokeistin çek Jakub Kind

Modelja dhe këngëtarja është duke qëndruar në Çeki teksa ka treguar që ka shkuar për ta parë të fejuarin e saj në një lojë. Ajo është gëzuar shumë që ekipi i tij ka fituar, ndërsa shihet në përqafimin e tij. Duket që Afërdita është përveç një e dashur e kujdesshme edhe tifoze e zjarrtë e Kindl.