Shokuese/ Gruaja e aktorit të njohur poston foto e fashuar: Ndihmë, më rrahu burri – AlpeGossip
Shokuese/ Gruaja e aktorit të njohur poston foto e fashuar: Ndihmë, më rrahu burri

Shokuese/ Gruaja e aktorit të njohur poston foto e fashuar: Ndihmë, më rrahu burri

Për aktorin e “Savasci”, Berk Okay nuk kanë të ndaluar skandalet së fundmi. Vetëm dy ditë më parë atij i postuan fotot lakuriq që bën xhiron e rrjeteve sociale.

Aktorit turk i kishin hakuar Instagramin dhe hackeri nuk e ka lënë me kaq.

Dje në Instagramin e bashkëshortes së Berk Oktay, Merve është publikuar një foto e saj e fashuar ku shkruhej: “Ndihmë, më rrahu burri”.

Ky postim i shokoi të gjithë fansat e aktorit, por bashkëshortja e tij me anë të avokatit ka sqaruar se foto është bërë kur ajo i ishte nënshtruar një ndërhyrjeje në hundë.