“TË BËN TI BËSH BLOCK VETES”/ Ja për kë e ka Fatma Haxhialiu këtë deklaratë… (FOTO) – AlpeGossip
“TË BËN TI BËSH BLOCK VETES”/ Ja për kë e ka Fatma Haxhialiu këtë deklaratë… (FOTO)

“TË BËN TI BËSH BLOCK VETES”/ Ja për kë e ka Fatma Haxhialiu këtë deklaratë… (FOTO)

Ka raste kur në pamje të parë ajo që thuhet mund të marrë një tjetër ngjyrim kuptimor, por ja që e vërteta e thellë zbulohet vetëm po të analizojmë gjithçka si duhet.

Ka qenë pikërisht moderatorja Fatma Haxhialiu e cila ka postur në Instagram një foto të këngëtares Ciara, teksa duket se deklarata e Fatmës në pamje të parë shkakton pak dyshime.

“Dhe pastaj të del Ciara para dhe i fut block vetes”, shkruan Fatma duke na lënë kështu të kuptojmë që thjesht moderatorja shqiptare adhuron trupin seksi të këngëtares në fjalë.

Qetësohuni njerëz! Është thjesht çështje idhujsh…