Reperin shqiptar nuk do ta shihni më, jep lajmin e trishtë për shkak të sëmundjes - AlpeGossip
Reperin shqiptar nuk do ta shihni më, jep lajmin e trishtë për shkak të sëmundjes

Reperin shqiptar nuk do ta shihni më, jep lajmin e trishtë për shkak të sëmundjes

Reperi i hitit “Easy Rider”, me origjinë shqiptare Action Bronson ka dhënë lajmin e trishtë se këtë vit nuk do ta shohim më në koncerte dhe as në Open Air Frauenfeld për shkak të problemeve shëndetësore.

Organizatori ka treguar se arsyeja është një meniskus i dëmtuar.

Action është jashtëzakonisht i zhgënjyer që nuk mund të këndojë para fansave të tij europian këtë verë“, është shprehur ai.