DITËLINDJET E 5 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu kujtuar gjithë jetën?! Nga “Elifi” deri tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 5 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu kujtuar gjithë jetën?! Nga “Elifi” deri tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 5 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu kujtuar gjithë jetën?! Nga “Elifi” deri tek… (FOTO)

Data shënon 5 korrik dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre. Por më parë le të njihemi me karakteristikat e tyre.

Njerëzit e lindur më 5 korrik janë shumë energjik. Ata i përkasin shenjës së gafores. Ata kujdesen shumë për pamjen e tyre. Janë të apasionuar pas aventurave. Këta individë gëzojnë shoqërinë e të tjerëve, veçanërisht të individëve të ngjashëm. Pavarësisht se janë në kërkim për aventurën e ardhshme, ata  janë njerëz të kujdesshëm dhe besnikë, kjo bën që miqësitë e tyre të jenë të forta dhe që zgjasin një jetë.

Tuba Büyüküstün (Aktore)

Edie Falco (Aktore)

Katherine Helmond (Aktore)

Claudia Wells (Aktore)

François Arnaud (Aktor)

Andrew Patrick Ralston (Aktor)

Adam Young (Këngëtar)

/AlpeNews.al/