PA PIKË GRIMI DHE ME FLOKË TË SHTHURURA/ Arilena Ara guxon dhe jep intervistë nga palestra (FOTO) – AlpeGossip
PA PIKË GRIMI DHE ME FLOKË TË SHTHURURA/ Arilena Ara guxon dhe jep intervistë nga palestra (FOTO)

PA PIKË GRIMI DHE ME FLOKË TË SHTHURURA/ Arilena Ara guxon dhe jep intervistë nga palestra (FOTO)

Arilena Ara është një nga personazhet e njohur të ekranit që shfaqet në publik apo në rrjetet e saj sociale, me make-up shumë të lehtë apo edhe pa të fare.

Ditën  sotme, këngëtarja e njohur ka dhënë një intervistë për emisionin më të ri në Top Channel, “Goca dhe Gra”. Në këtë intervistë që foli për bashkëpunimin e saj me Dafina Zeqirin dhe për albumin më të ri që pritet ta nxjerrë në treg, ajo u shfaq teksa ishte në palestër

Pa makijazh dhe flokë të shthurura, Arilena Ara guxon dhe jep

Arilena u shfaq shume e thjeshtë, e veshur me rrobat e palestrës, pa makijazh, me flokë të prishura. Por pavarësisht kësaj, ajo dukej aq e bukur dhe e ëmbël, e me siguri fansat do e përgëzojnë për guximin e saj.

Ndërkohë në lidhje me këngën “Thirr policinë” me Dafina Zeqirin, Arilena tha se “fuqia dhe mesazhi i saj është i fortë” .

Pa makijazh dhe flokë të shthurura, Arilena Ara guxon dhe jep

Në sytë e mi do shikoja çdo femër, të fortë, të patrembur dhe luaneshë. E quaj një video të bukur, që tregon forcën në atë mënyrë. Të paktën energjinë time. Me Dafinën jemi mikesha shumë të mira. Nuk ka qenë fare punë,  ka qenë shumë këndshëm, funny, ndodhi çdo gjë natyrshëm”, tregon Arilena.

Pa makijazh dhe flokë të shthurura, Arilena Ara guxon dhe jep

Pa makijazh dhe flokë të shthurura, Arilena Ara guxon dhe jep