E PAPRITUR/ Ndahen Melisa dhe Andi: U KRY (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Ndahen Melisa dhe Andi: U KRY (FOTO)

E PAPRITUR/ Ndahen Melisa dhe Andi: U KRY (FOTO)

Çifti i ashtuquajtur më afatgjatë i “Përputhen” siç duket po përjetojnë një periudhë shumë të keqe në lidhjen e tyre të ngjashme me një moment të tillë vitin e kaluar, por ndryshe nga vjet tani duket se nuk ka më kthim pas për ta.

Këtë kanë nënkuptuar disa shkrime të publikuara nga vetë Melisa në “Instastory”.

E penduar deri në pikë të fundit. U kry. Euforike gjithmonë. Hiperaktive. Flas pafund prandaj ma kanë vu gishtin gjithmonë mu. Veç unë e ti e dimë sa shumë nuk kam folur. Nuk më intereson çka ju të gjithë mendoni sepse ky është limiti” – është shprehur e revoltuar ajo.