Diana Avdiu një “bombë” e vërtetë/ Shihni si duket ajo …. (Foto) – AlpeGossip
Diana Avdiu një “bombë” e vërtetë/ Shihni si duket ajo …. (Foto)

Diana Avdiu një “bombë” e vërtetë/ Shihni si duket ajo …. (Foto)

Diana Avdiu është modelja e njohur dhe ish misi shqiptar.

Ajo gëzon pamje shumë tërheqëse kurse së fundi ka realizuar edhe një fotosesion të ri

Aty shihet teksa pozon bukur para aparatit kurse grimi i saj ishte më i rënduar se zakonisht. Hija kafe me vezullim afër syrit, dhe bluzët me ngjyrë të lehtë ia shtonin nurin Dianës.

Ndryshe, Diana komentohet shumë jo vetëm për jetën profesionale por edhe atë personale, të cilën nuk ka dëshirë ta bëjë publike