GJATË MUAJIT TË JANARIT/ Ja disa ide si të visheni dhe të nisni vitin plot stil (FOTO) – AlpeGossip
GJATË MUAJIT TË JANARIT/ Ja disa ide si të visheni dhe të nisni vitin plot stil (FOTO)

GJATË MUAJIT TË JANARIT/ Ja disa ide si të visheni dhe të nisni vitin plot stil (FOTO)

Janari është një muaj dimri dhe tepër i ftohtë, ku veshjet përveçse ngrohtësisë dhe komoditetit duhet të na ofrojnë edhe një pamje të sofistikuara edhe elegante.
Veshjet dhe aksesorët e përdorur në dimër janë të shumtë dhe stili mund të krijohet lehtësisht. Ju mund të visheni nga koka tek këmbët me të zezë, mirëpo këto femra moderne na kanë treguar plot 31 ide se si të krijojmë veshje dimërore që nuk janë aspak të mërzitshme.
Shfletoni galerinë dhe njihuni me 31 ide fantastike dhe cool nga të cilat mund të frymëzoheni ose mund t’i rikrijoni në veshjet tuaja gjatë muajit të parë të vitit që sapo ka nisur.