ERDHI ME TË DASHURIN NË KOSOVË/ Dua fotografohet me Ylli Limanin në prapaskenë - AlpeGossip
ERDHI ME TË DASHURIN NË KOSOVË/ Dua fotografohet me Ylli Limanin në prapaskenë

ERDHI ME TË DASHURIN NË KOSOVË/ Dua fotografohet me Ylli Limanin në prapaskenë

Mbrëmjen e djeshme u realizua nata e parë e koncetit “Sunny Hill” .Artistë të njohur u ngjitën në skenë duke dhuruar performanca madhështore.E fundit qe performoi ishte ylli me famë botërore , Miley Cyrus.

E pranishme ne kete koncert, ka qene po ashtu dhe e bija e organizatorit te evenimentit, kengetarja e mirenjohur Dua Lipa e cila arriti ne Prishtine se bashku me te dashurin e saj, Anwar Hadid. Dua vendosi qe te ishte thjesht mysafire kete here ne festival dhe ka ndjekur bashkë me familjarët performancat e kolegëve të saj.

Në këte festival, këngëtarit të famshëm kosovar, Ylli Limanit iu dha mundësia të takohej me Dua Lipën.Të dy së bashku kanë realizuar fotografi me njëri-tjetrin ku shfaqen të buzëqeshur në prapaskenë.  Artisti kosovar e ka shpërndarë fotografinë në Instastoryn e tij me mbishkrimin “Kohë e gjatë pa u parë.” Buzëqeshja në fytyrën e Yllit shpreh qartazi lumturinë që ka ndjerë gjatë këtij takimi me yllin me famë botërore, Dua Lipa.