SI TI KALONI MBRËMJET PAS VITIT TË RI? Orinda dhe Turi ju sugjerojnë ”mbledhje” si këto – AlpeGossip
SI TI KALONI MBRËMJET PAS VITIT TË RI? Orinda dhe Turi ju sugjerojnë ”mbledhje” si këto

SI TI KALONI MBRËMJET PAS VITIT TË RI? Orinda dhe Turi ju sugjerojnë ”mbledhje” si këto

Mbrëmjet e Vitit të Ri kalohen vetëm në shoqëri të mirë dhe këtë e ka treguar edhe Turjani me Orindën në postimet e tyre në ‘Instagram’. Dyshja ka publikuar secili në llogaritë individuale disa video ku duket se kanë zgjedhur të mblidhen me miqtë në shtëpinë e tyre, për të shijuar muzikën dhe praninë e njëri-tjetrit.

Nga pamjet e publikuara duket se të gjithë të pranishmit kanë zgjedhur të këndojnë bashkë këngë shqiptare e të huaja, disa prej tyre dhe të festave të fundvitit duke krijuar një atmosferë shumë të ngrohtë.
Megjithatë kjo nuk është hera e parë që Turi dhe Orinda zgjedhin t’i kalojnë darkat pranë njerëzve të tyre më të dashur në ambientet e shtëpisë. Dyshja ka publikuar edhe më parë momente të ndryshme, ku kanë treguar se mes miqve mund të kalojnë edhe më bukur