DUHET TI SHIHNI/ Këto janë veshjet më të famshme të vitit që lam pas – AlpeGossip
DUHET TI SHIHNI/ Këto janë veshjet më të famshme të vitit që lam pas

DUHET TI SHIHNI/ Këto janë veshjet më të famshme të vitit që lam pas

Besojeni ose jo, por veshjet e Tana Mongeau në Coachella 2019 janë veshjet më e kërkuara në Google. Për t’ju rifreskuar memorien, ja për çfarë bëhet fjalë:

Pas Tana-s, renditen veshjet e Serena Williams dhe fustani i Cardi B në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy.

CARDI B – GRAMMY

Lista e plotë

Veshja e Tana Mongeau në Coachella
Veshjet e Serena Williams
Veshja e Cardi B në Grammy
Veshja e Katy Perry si Ursula

Veshjet e Josie Canseco
Fustani i verdhë i Cardi

Veshjet e Miley Cyrus në Coachella
Veshjet e Kelly Clarkson në The Voice
Veshjet e Billie Eilish

Veshja e Beyoncé në “Formation”

Përsa i përket stilit, kryeson Billie Eilish, 17-vjeçarja më cool sot për sot.

Lista e plotë:

Billie Eilish
Audrey Hepburn
Ariana Grande
Kylie Jenner
Amal Clooney
Shia LaBeouf
Cam Newton