“TË DUKET VETJA E BUKUR…NUK TË SHKOJNË…”/ Komentet pikante, ja si fansat “thumbojnë” VIP-AT (FOTOT) – AlpeGossip
“TË DUKET VETJA E BUKUR…NUK TË SHKOJNË…”/ Komentet pikante, ja si fansat “thumbojnë” VIP-AT (FOTOT)

“TË DUKET VETJA E BUKUR…NUK TË SHKOJNË…”/ Komentet pikante, ja si fansat “thumbojnë” VIP-AT (FOTOT)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Orinda Huta ka postuar një foto së fundmi në instagram  e veshur me një këmishë gjyrë mente ku i ka nxjerrë dhe në pah ngjyrën e syve. Kjo foto nuk ju ka shpëtuar ndjekësve të saj ku një koment thumbues ra në sy. Ndjekësja në koment i shkruan: Të duket vetja e bukur ty. Duke menduar se moderatorja nuk është e bukur dhe bën si e tillë.

 

Xhensila Myrtezaj ka postuar një foto pak disa orësh në Instagram. Këngëtarja ka bërë flokët onde dhe ka vendosur disa quka në fytyrë, ku duket mjaft bukur. Komentuesja i ka bërë komentin epik duke i  shkruajtur: Nuk të shkojnë fare ato qukat në fytyrë. Dukesh  shumë e shëmtuar. Ndjekësja me komentin thumbues mendon se Xhensilës nuk i shkojnë qukat dhe se duket shumë shëmtuar me ato.

 

Fatma Methasani ka postuar një foto së fundmi në Instagram. Kjo foto nuk i ka shpëtuar komenteve pozitive por edhe komenteve thumbuese nga ndjekësit.  Një koment që ra në sy ishte nga një ndjekëse ku i shkruan: Si foto pashaporte ke dalë. Duke menduar se moderatorja nuk ka dalë bukur në foto dhe ka dalë si për pashaportë.