E BËJNË KUDO EDHE NUDO…/ Njihuni me VIP-et shqiptare të fiksuara pas YOGA-s (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
E BËJNË KUDO EDHE NUDO…/ Njihuni me VIP-et shqiptare të fiksuara pas YOGA-s (FOTO+VIDEO)

E BËJNË KUDO EDHE NUDO…/ Njihuni me VIP-et shqiptare të fiksuara pas YOGA-s (FOTO+VIDEO)

Joga është një form meditimi dhe aktiviteti fizik i cili preferohet nga një numër i madh njerëzish.

Edhe disa prej vipeve shqiptare e kanë pjesë të preferuar të rutinës së tyre dhe e praktikojnë kudo ndodhen.

Kjo për arsye se joga krahas përfitimeve shëndetësore sjell edhe largim të depresionit apo çlirim të emocioneve negative.

Nga Bleona Qerreti e deri tek Riselda Sejdija, më poshtë AlpeNews.al ju njeh me disa prej vipeve shqiptare që adhuojnë jogan:

Bleona Qerreti

Alketa Vejsiu

Riselda Sejdija

/Alpenews.al