15 VJEÇ DHE ME VETULLA KOMPLET NDRYSHE/ Arbenita Ismajlin mezi e njohëm – AlpeGossip
15 VJEÇ DHE ME VETULLA KOMPLET NDRYSHE/ Arbenita Ismajlin mezi e njohëm

15 VJEÇ DHE ME VETULLA KOMPLET NDRYSHE/ Arbenita Ismajlin mezi e njohëm

Modelja e famshme Arbenita Ismajli e cila është e lidhur me reperin e njohur Fero, është mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo kujdeset deri në detaj për çdo foto që publikon duke na surprizuar kështu gjithnjë e më shumë.

Por a jeni kuriozë që të zbuloni si dukej ajo kur ishte 15 vjeç?

Arbenita na e ka shuar kuriozitetin të gjithëve. Modelja ka publikuar një foto në Insta Story dhe për hir të së vërtetës mezi e kemi njohur.

Ajo shfaqet me vetulla shumë të holla dhe duket komplet ndryshe!

E vini re? Vetullat luajnë një rol shumë të rëndësishëm në fytyrën e një personi. Gjithsesi vlen të theksohet se Arbenita duket yll në të dyja fotot.