SURPRIZON RITA ORA/ Ja çfarë bën këngëtarja për fansat (FOTO) - AlpeGossip
SURPRIZON RITA ORA/ Ja çfarë bën këngëtarja  për fansat (FOTO)

SURPRIZON RITA ORA/ Ja çfarë bën këngëtarja për fansat (FOTO)

Rita Ora është në kulmin e karrierës dhe për këtë nuk ka asnjë dyshim. Çdo ditë ajo është në një shtet të ri për koncerte.  Së fundmi, Rita ka performuar në Filipine, ku për fansat u shfaq si e ftuar surprizë. Askush nuk e dinte që Ora ishte e ftuara speciale e mbrëmjes dhe kur nisi të performonte u krijua një show i vërtetë. ‘Faleminderit që më keni ftuar @Asapofficial. Unë kalova më së miri në shfaqjen tuaj edhe pse isha surprizë! Unë nuk jam aq e mirë për të pritur momentin e duhur, por e bëmë dhe funksionoi. Do të jem surpriza juaj ndonjë ditë!’, shkruan Rita.

Kujtojmë që kënga e saj më e fundit është “Only Want You”.