“FIKSIMI” I ORI NEBIAJ/ Ja çfarë nuk ndan asnjëherë nga vetja moderatorja (FOTO) – AlpeGossip
“FIKSIMI” I ORI NEBIAJ/ Ja çfarë nuk ndan asnjëherë nga vetja moderatorja (FOTO)

“FIKSIMI” I ORI NEBIAJ/ Ja çfarë nuk ndan asnjëherë nga vetja moderatorja (FOTO)

Ori Nebijaj është një nga moderatoret më të ëmbla të televizionit shqiptar. Prej disa sezonesh ajo drejton programin e mëngjesit në ekranin e ‘Top Channel’, së bashku me Isli Islami.

Ajo publikon herë pas here foto të ndryshme në ‘Instagram’ nga përditshmëria dhe nëse i shihni fotot me vëmendje do të dalloni një nga “fiksimet” e Orit, që janë syzet e diellit.

Në fotot e ndryshme që Nebijaj ka publikuar arrin të dallosh syze të llojeve dhe ngjyrave të ndryshme.

Mesa duket syzet e diellit janë një aksesor, të cilat moderatorja nuk i ndan nga vetja e duhet thënë se me të gjitha duket shumë bukur.