“SA BIE NË SY BIONDJA”/ Enca poston foto, por vëmendjen ja merr dikush tjetër – AlpeGossip
“SA BIE NË SY BIONDJA”/ Enca poston foto, por vëmendjen ja merr dikush tjetër

“SA BIE NË SY BIONDJA”/ Enca poston foto, por vëmendjen ja merr dikush tjetër

Enca Haxhia në filmin “I Love Tropoja” na tregoi aftësinë e saj për aktrim dhe jo vetëm siç e kishim parë në muzikë.

Së fundmi filmi arriti të transmetohej edhe në Kosovë, nga ku Enca ka publikuar disa foto së bashku me shoqëruesit e saj. Mirëpo vemendja ka kaluar nga këngëtarja tek një vajzë bionde seksi e pavetëdijshme që po fotografohej.

Fansat kuriozë të dinin se kush është biondja misterioze e kanë pyetur Encën nëpërmjet komenteve:” Sa e mirë ajo bjondja mbrapa teje”, “Sa bie në sy biondja”… Duke i dhënë asaj më tepër vëmendje.   ALPEgossip.al