DIKUR I THA FIFIT “BALENË”/ Sot Anna Lika shëndoshet vetë, ndryshon mendim për… – AlpeGossip
DIKUR I THA FIFIT “BALENË”/ Sot Anna Lika shëndoshet vetë, ndryshon mendim për…

DIKUR I THA FIFIT “BALENË”/ Sot Anna Lika shëndoshet vetë, ndryshon mendim për…

Vitin e kaluar bëri bujë deklarata e Anna Likës për Fifin duke e krahasuar me balenë dhe fuçi uthulle. “Është si balenë si fuçi uthulle. Kjo s’ka as stil. Këngëtare, repon, ka kënduar në disa produksione. Fifi le të themi se zihet kot me njerëzit sepse njerëzit nuk e llogarisin. Dëgjova që fliste për peshën trupore. Më mirë mos të lodhet që ti humbi ato kile se nuk është se do i humbi se është genetike”, tha Anna.

E ftuar së fundmi në programin “MCN Urgenca”, Anna tregoi se nuk kishte asgjë me Fifin dhe tani është shëndoshur vetë.

“Nuk pata asgjë, thjesht thashë mendimin tim të asokohe. Tani nga që jam shëndoshur vetë”, u shpreh aktorja.

“Je bërë dhe ti si fuçi uthulle?”, e pyeti moderatori dhe Anna iu përgjigj: “Po jam bërë keq fare, jam shëndoshur keq. Nuk besoj se më kamallkuar, Fifi në vetvete nuk është vajzë e keqe”.