FOTOT NUDO TË BLEONA QERRETIT/ Mediat kroate: 39 vjeçarja nga Korça që do të ndryshojë botën e saj – AlpeGossip
FOTOT NUDO TË BLEONA QERRETIT/ Mediat kroate: 39 vjeçarja nga Korça që do të ndryshojë botën e saj

FOTOT NUDO TË BLEONA QERRETIT/ Mediat kroate: 39 vjeçarja nga Korça që do të ndryshojë botën e saj

“Kur u shfaq në American Music Awards në vitin 2014 me një fustan krejtësisht transparent e gjithë media botërore foli për Bleona Qeretin. Tashmë 39-vjeçarja e lindur në Korçë dhe që jeton në SHBA prej vitit 2010 ka kaluar një histori të gjatë me fejesën, aktrimin dhe këngën”.

Kështu nis një shkrim i të përditshmes kroate “Jutarnji List”në faqen e saj online për këngëtaren shqiptare. Aty publikohen foto mjaft “të nxehta” të shqiptares në plazhet e Sardenjës në Itali. Këngëtarja ka veshur vetëm një palë tanga dhe nga mesi e lart është krejtësisht lakuriq. Prania e fotografit nuk e shqetëson.