“MUHABET, KAFE CIGARE”/ Kejvina shpërthen në lot në BBVIP, Olta mundohet ta qetësojë – AlpeGossip
“MUHABET, KAFE CIGARE”/ Kejvina shpërthen në lot në BBVIP, Olta mundohet ta qetësojë

“MUHABET, KAFE CIGARE”/ Kejvina shpërthen në lot në BBVIP, Olta mundohet ta qetësojë

Mungesa e cigareve ka ‘ndezur’ debatin në shtëpinë e Big Brother Albania. Dea dhe Fifi kanë debatuar me njëra –tjetrën, lidhur me mungesën e cigareve.

Ndërkohë Kejvina Kthjella ka shpërthyer në lot, ndërsa Olta është parë krah saj duke u munduar ta qetësojë.

“E pinë të gjithë, këtu vetëm dy veta nuk pijnë cigare. Muhabet, llafe, kafe, cigare si ta menaxhosh, këtë mund të bësh”, ka thënë Kejvina.

Ndërkohë Olta është shprehur se banorët do të duhet ta menaxhojnë më mirë.