E RREZIKSHME/ Shikoni çfarë aftësish ka Rina në boks (VIDEO) – AlpeGossip
E RREZIKSHME/ Shikoni çfarë aftësish ka Rina në boks (VIDEO)

E RREZIKSHME/ Shikoni çfarë aftësish ka Rina në boks (VIDEO)

Reperja Rina Balaj ndonëse në një moshë të re, është kthyer në një ndër emrat më të dëgjuar të estradës shqiptare dhe është mjaft e suksesshme. Reperja është shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht ndan me fansat e saj foto dhe video të ndryshme të cilat nuk kalojnë pa u komentuar.

Rina ka ditur gjithmonë si të tërheqë vëmendje me pamjen dhe stilin e saj të veçantë ama mbrëmjen e sotme ka tërhequr vëmendjen me një anë tjetër të sajën. Ajo ka shpërndarë në profilin e saj të Instagramit një video në të cilën maste fuqinë e goditjes në një makineri boksi.

Nga shifra që ka kapur, duket se reperja është një vajzë goxha e fortë dhe që nuk duhet gjykuar nga mosha. Njëlloj siç ka shkruar dhe ajo vetë në përshkrimin e videos ‘“Kurrë mos e gjykoni librin nga kopertina”.

View this post on Instagram

Never judge a book by It’s cover 😂😂😂

A post shared by RINA (@balajrina) on