E ZBULOI/ Rashel Kolaneci ju prezanton me bebin e saj dhe duket shumë e lumtur - AlpeGossip
E ZBULOI/ Rashel Kolaneci ju prezanton me bebin e saj dhe duket shumë e lumtur

E ZBULOI/ Rashel Kolaneci ju prezanton me bebin e saj dhe duket shumë e lumtur

Dhe të gjithë po i thonë me jetë të gjatë!

Rasheli është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuara shqiptare. Postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ata.

Postimi i ditës së sotme është me të vërtetë i ëmbël dhe Rasheli na tregoi sërish dashurinë e saj për kafshët saqë i konsideron edhe si “bebe”. Bukuroshja ka publikuar një foto në instagram ku shfaqet duke mbajtur në krah një kec të vogël të cilin e pagëzoi me emin Keci Kolaneci.

“Ju prezantoj me bebin tim, Keci Kolaneci”, shkroi ajo bashkangjitur fotos ku mori shumë komente.