VETËM PAK MUAJ PAS NDARJES/ Mozzik dhe Loredana rikthehen bashkë (FOTO) – AlpeGossip
VETËM PAK MUAJ PAS NDARJES/ Mozzik dhe Loredana rikthehen bashkë (FOTO)

VETËM PAK MUAJ PAS NDARJES/ Mozzik dhe Loredana rikthehen bashkë (FOTO)

Në muajin tetor të vitit që lamë pas Loredana konfirmoi ndarjen nga Mozzik pas shumë javësh që përflitej në media. Këngëtarja deklaroi se në turneun muzikor do të performojë pa Mozzikun, duke shkëputur kështu edhe bashkëpunimin profesional me reperin.

Mirëpo së fundmi duket se Mozzik e Loredana kanë ndryshuar mendim dhe janë rikthyer bashkë në fushën profesionale. Dyshja do të performojnë bashkë në një koncert në Gjermani që do mbahet në mars.

Kjo është bërë e ditur nga lista koncerteve të Loredanës, listë në të cilën përfshihet edhe emri i Mozzikut.