“NJONI MA SHËMTUT SE TJETRI”/ Komentet pikante të ditës. ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“NJONI MA SHËMTUT SE TJETRI”/ Komentet pikante të ditës. ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“NJONI MA SHËMTUT SE TJETRI”/ Komentet pikante të ditës. ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Fokusi i mbrëmjes së sotme është finalja e “Shiko Kush Luan”, ndër të ftuarit e emisionit ishte dhe Getoar Selimi. Në faqen e tij në instagram ai ka ndarë me ndjekësit e tij një foto live së bashku me kunatën e tij Luana Vjollcën.

Një nga komentet pikante të fansave është dhe “Tamam bisha njoni ma I shemtut se tjetri”, ndërkohë që një pjesë tjetër janë duke kometuar “bisha” për Getoarin.

Ermal Mamaqi ka shpërndarë në faqen e tij në Instagram një foto në të cilën thuhet “Kush e gjen sa do kushtojë bileta në Pallat të Kongreseve për ‘I Love Tropoja’? “. Mesa duket kjo ka i ka nxitur ndjekësit të lënë komente si “Me siguri ma pak se bileta e falcos”…

Kujtojmë edhe debatin që u bë para disa ditësh midis  Ermalit dhe Bes Kallakut, ku ky i fundit tha në një kuiz të “Shiko Kush Luan” se ai bën humor ndërsa Ermali biznes.

Ndërkohë Enca shfaqe në super formë në mbremjen e sotme në finalen e “Shiko Kush Luan”. Ndër komentet e bukura për look-un e saj të kuruar gjendet dhe një shkrim ku njëri nga fansat e “akuzon” për photoshop duke i thënë “Po sa bukur i modifiko na jep icik programin.”

 

ALPEgossip.al