Linda Rei nuk ndal së provokuari/ Del LAKURIQ në vaskë dhe me lëpirse në gojë (FOTO) – AlpeGossip
Linda Rei nuk ndal së provokuari/ Del LAKURIQ në vaskë dhe me lëpirse në gojë (FOTO)

Linda Rei nuk ndal së provokuari/ Del LAKURIQ në vaskë dhe me lëpirse në gojë (FOTO)

Linda Rei e mori famën e madhe në Shqipëri vitin e kaluar kur ajo deklaroi se nga mashkull është kthyer në femër, gjë që e vuri në qendër të vëmendjes për një kohë të gjatë.

Ndonëse tani ka zgjedhur të jetë larg ekranit, makeup artistja sërish komentohet pasi fotot e saj provokuese nuk kanë si të mos të të tërheqin syrin.

Së fundmi Linda ka postuar disa foto nga shtëpia, një ku shfaqet pranë biblotekës së librave, me mbathje dhe këmbët hapur.

Ndërsa foto tjetër nga vaska është edhe më shumë hot pasi Linda shfaqet nudo, me shkumë teksa lahet dhe njërën këmbë e mban ngritur.

Vëmendjen e tërheq edhe foto e saj e profilit ku shfaqet duke bërë një selfie para pasqyrës teksa mban një lëpirëse.