“ËSHTË VETËM…”/ DJ më seksi në botë çmend Instagramin me të pasmet e saj (FOTOT) – AlpeGossip
“ËSHTË VETËM…”/ DJ më seksi në botë çmend Instagramin me të pasmet e saj (FOTOT)

“ËSHTË VETËM…”/ DJ më seksi në botë çmend Instagramin me të pasmet e saj (FOTOT)

Ylli i një ‘Reality Show’ në Gjerman, Sophia Vegas, po çmend rrjetet sociale me foton e saj më të fundit.

30-vjeçarja, e cila pëlqen që ta quajë veten edhe DJ, pa dyshim që është një femrat më seksi në botë dhe numëron qindra mijëra fansa në rrjetet sociale, ku normalisht nuk heziton të reklamojë asetet e saj më të vyera.