Ku gabuam? Greta Koçi paralajmëron diçka të te… (FOTO) – AlpeGossip
Ku gabuam? Greta Koçi paralajmëron diçka të te… (FOTO)

Ku gabuam? Greta Koçi paralajmëron diçka të te… (FOTO)

Vetëm pak muaj më parë ajo publikoi këngën e saj më të fundit, por mesa duket këngëtarja Greta Koçi nuk di të ndalet.
Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë këngën e saj më të re. Duket se Greta ka vendosur të jetë mjaft e pranishme me klipe të reja dhe një fakt të tillë po e tregon edhe këtë herë.