Marjana Kondi nis pushimet,zbuloni destinacionin qe aktorja ka zgjedhur… (FOTO) – AlpeGossip
Marjana Kondi nis pushimet,zbuloni destinacionin qe aktorja ka zgjedhur… (FOTO)

Marjana Kondi nis pushimet,zbuloni destinacionin qe aktorja ka zgjedhur… (FOTO)

Aktorja e njohur e humorit Mariana Kondi ka nisur pushimet dhe destinacioni që ka zgjedhur është Saranda. Nga fotot shohim teksa qëndron pranë një marketi në pritje dhe më pas shihet në shoqërinë një vajze të re bionde.

E thjeshtë si gjithmonë dhe në formë të shkëlqyer, Mariana Kondi nuk njeh moshë me fizikun e saj.