PO NDODH/ Për ditën e puntorëve po bëhet NAMI në sheshin “Skënderbej” (VIDEO) – AlpeGossip
PO NDODH/ Për ditën e puntorëve po bëhet NAMI në sheshin “Skënderbej” (VIDEO)

PO NDODH/ Për ditën e puntorëve po bëhet NAMI në sheshin “Skënderbej” (VIDEO)

Ka nisur koncerti i premtuar për ditën e sotme nga Bashkia e Tiranës me rastin e 1 Majit. Sot në sheshin ‘Skënderbej’ janë ftuar disa nga emrat më të suksesshëm të muzikës shqiptare për të përformuar.

Ata janë Ledri Vula, Arilena Ara, Yll Limani, Alban Ramosaj, Filloreta Raçi, Argjentina Ramosaj dhe DJ Aldo.

Në video të siguruar nga AlpeNews.al vihet re që pjesmarrja është e madhe. /AlpeNews.al