Mezi paska pritur! Ermal Mamaqi i shpreh publikisht dashurinë Luanës: Edhe unë të dua… (FOTO) – AlpeGossip
Mezi paska pritur! Ermal Mamaqi i shpreh publikisht dashurinë Luanës: Edhe unë të dua… (FOTO)

Mezi paska pritur! Ermal Mamaqi i shpreh publikisht dashurinë Luanës: Edhe unë të dua… (FOTO)

Dashuria në ajër!

Luana Vjollca është një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar e cila prej vitesh është bërë pjesë e televizionit dhe tashmë është shumë e pëlqyer nga publiku. E nisi karrierën si velinë ndërsa tashmë është e suksesshme si moderatore dhe këngëtare. Luana ka shumë fansa e kjo mund të dallohet fare qartë në Instagramin e saj ku numëron mbi 1 milion ndjekës, të cilët i mban të përditësuar me shumë foto seksi.

Në mediat rozë flitet lart e poshtë se moderatorja bukuroshe po jeton një romancë me Krenar Çoçaj, por kjo nuk e pengon atë t’i shprehë “dashurinë” një nga femrave më të njohura në botë, Ellen DeGeneres. Kjo e fundit ka publikuar një video në Instagram së fundmi dhe në komentet e shumtë ishte edhe ai i Luanës ku i shkruan “I love you” dhe është një nga komentet me më shumë “like”, rreth 266.

Por nuk mund të mos komentonte edhe Ermal Mamaqi, i cili i thotë “Edhe unë të dua” në anglisht, Luanës, por ajo nuk ia ka kthyer ende komentin.