Në muajin e 5-të të shtatzënisë, shihni si duket Adelina Tahiri (FOTO) – AlpeGossip
Në muajin e 5-të të shtatzënisë, shihni si duket Adelina Tahiri (FOTO)

Në muajin e 5-të të shtatzënisë, shihni si duket Adelina Tahiri (FOTO)

Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël dhe po përjeton momentin më të bukur në jetën e saj.

Pas martesës, këngëtarja është në pritje të fëmijës së saj të parë, që pritet të vijë në jetë pas 4 muajsh.

Adelina vijon të publikojë momentet nga jeta si një nënë e ardhshme ndërsa kurioziteti ynë është të shohim sesi duket tani që barku i është rrumbullakosur.

Ndaj këngëtarja na e shuan kuriozitetin me një selfie, ku shihet e veshur me mjaft stil