E PAPRITURA/ Majk shkon në pushime me të dashurën e re, por diçka e çuditshme i ndodhi (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITURA/ Majk shkon në pushime me të dashurën e re, por diçka e çuditshme i ndodhi (FOTO)

E PAPRITURA/ Majk shkon në pushime me të dashurën e re, por diçka e çuditshme i ndodhi (FOTO)

Majk është ndër reperët më të dashur dhe më aktiv të skenës sonë.
Ai ishte shumë i përfolur për lidhjen e tij me bukuroshën Majlinda Zeka me të cilën kanë një djalë, por që nuk janë më bashkë.

Pas kësaj, vëmendja ishte tek e dashura e re e Majkut me të cilën u kap ‘mat’ disa herë, por që asnjëherë nuk e bëri publike.

Tashmë është publike lidhja e tij, madje ai ka shkuar edhe në pushim me të dashurën.
Ai publikoi nga atje vetëm këmbët e tij dhe të së dashurës.