PUBLIKOI FOTON NGA SHTRATI/ Aktorja e njohur flirton hapur me Tyga-n – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON NGA SHTRATI/ Aktorja e njohur flirton hapur me Tyga-n

PUBLIKOI FOTON NGA SHTRATI/ Aktorja e njohur flirton hapur me Tyga-n

Disa vajza presin ta bëjnë djemtë hapin të parët, e ndërsa disa të tjera, si Lindsay Lohan përshembull, e marrin vetë situatën në dorë. Cili është objektivi i radhës? Tyga, dora vetë!

Në fillim të javës, reperi postoi një foto të tijën në shtrat dhe mes qindra komenteve nga fansat, çfarë ra në sy ishte komenti i Lohan-it.

“Taste” (shije) !- komenton aktorja shoqëruar me disa emoji. Nuk e dimë nëse është fanse e këngës së tij me të njëjtin titull apo është një provokim i hapur?!

Mos ka dashur të thotë se Tyga i duket i shijshëm? Apo se e ndjen shijen që fotoja e tij ka lënë tek ajo? Ende nuk dihet, por zërat se Lindsay është fiksuar pas profilit të tij të Instagram-it, qarkullojnë kudo.

Madje, të tjerë thonë se ylli i “Mean Girls” e ka pëlqyer ish-in e Kylie-it për shumë vite me radhë