Ish të dashurës së deputetit shqiptar, rrezikon t’i bllokohet llogaria në facebook! Shkak FOTOT NUDO – AlpeGossip
Ish të dashurës së deputetit shqiptar, rrezikon t’i bllokohet llogaria në facebook! Shkak FOTOT NUDO

Ish të dashurës së deputetit shqiptar, rrezikon t’i bllokohet llogaria në facebook! Shkak FOTOT NUDO

Kishte deklaruar se është një lidhje me një deputet shqiptar por që asnjëherë nuk u zbulua se kush ishte apo a ishte e vërtet kjo.
Gjithsesi, modelja Iva Aliko pas vëmendjes që mori me këtë deklaratë, po vazhdon të tërheq vëmendje tash me fotografitë e saj, që thuajse janë krejtësisht nudo, transmeton Magazina.al

Ajo këto ditë ka zhvilluar një set fotografik, ku shihet duke zbuluar dhe pjesët më intime të trupit.

Iva fotografitë i ka hedhur në facebook, pa menduar fare se ky rrjet social mund ta bllokoj llogarinë e saj, pasi ndalon fotografi të tilla.

Gjithsesi derisa llogaria e saj të jetë e hapur, shikoni fotografitë e saj: