Rita Ora ÇMEND rrjetin! Pozon NUDO dhe thotë se dëshiron të puthi vetëm vajzat (FOTO) – AlpeGossip
Rita Ora ÇMEND rrjetin! Pozon NUDO dhe thotë se dëshiron të puthi vetëm vajzat (FOTO)

Rita Ora ÇMEND rrjetin! Pozon NUDO dhe thotë se dëshiron të puthi vetëm vajzat (FOTO)

Një deklaratë e Rita Orës ka shokuar opionin mbrëmë.
Këngëtarja Rita Ora gjatë ditës së djeshme ka publikuar projektin e saj më të ri “Girls”, në duet me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX.

Në vargjet e kësaj kënge, Rita përmend se dëshiron t’i puthë vajzat, vargje këto që u komentuan shumë në publik.

Në intërvistën e dhënë për “People”, Rita ka konfirmuar orientimin e saj seksual, duke thënë se është biseksuale.

Në një fotografi që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja shfaqet e zhveshur në dush, ndërsa mbishkrimi që i kishte lënë fotos ishte “Nganjëherë unë vetëm dua t’i puthë vajzat, vajzat vajzat”.