A JU PËLQEN SI DUKET? Mozzik bëhet tullac (FOTO) – AlpeGossip
A JU PËLQEN SI DUKET? Mozzik bëhet tullac (FOTO)

A JU PËLQEN SI DUKET? Mozzik bëhet tullac (FOTO)

Gramoz Aliu i njohur si Mozzik gjatë ditës së sotme ka surprizuar fansat. Por, jo me një projekt muzikor siç jemi mësuar.

Reperi ka qethur flokët zero dhe ky po që ishte një ndryshim që nuk e prisnim nga ai. Mozzik publikoi një foto në Instastory ku dukej pa flokë.

Reperi nuk ka preferuar ta përshkruaj foton në fjalë.

A ju pëlqen si duket? Mozzik bëhet tullac (FOTO)

Kujtojmë që disa ditë më parë në hyrje të vitit 2023 reperi u ndal një moment për t’i thënë diçka fansave të tij.