DOLI NUDO NË PLAZH/ Prezantuesja nuk merr “VESH”. I nxjerr edhe të dashurit… (FOTO) – AlpeGossip
DOLI NUDO NË PLAZH/ Prezantuesja nuk merr “VESH”. I nxjerr edhe të dashurit… (FOTO)

DOLI NUDO NË PLAZH/ Prezantuesja nuk merr “VESH”. I nxjerr edhe të dashurit… (FOTO)

Para pak ditësh, moderatorja e njohur mori vëmendje me pozat nudo në një plazh të Tajlandës ku rrezikonte burgun.

Sot, Katie Price ka zbuluar misterin se çfarë e mban të fiksuar pas të dashurit të saj 11 vjet më të vogël, Kris Boyson.

Trajneri personal është fotografuar me të brendshme në praninë e moderatores së njohur gjatë pushimeve në Tajlandë, duke treguar asetet e tij për të gjithë.

Ai u largua pak nga imagjinata duke dalë vetëm me bokse të bardha ku dukej qartë trupi i tij me muskuj. Nuk i mungoi vëmendje penisit të tij, që u komentua gjatë nga faqet rozë, sipas “The Sun”.

Ndërkohë Katie shfaqet topless dhe ka treguar se është e fiksuar me Kris, për të cilin thotë se do donte ta kishte njohur 29 vite më parë.