Kallashi “acaron” keq Elitën, ia gjuan të dashurin LIVE në emision: Me Gjikon do ta bëja… (VIDEO) – AlpeGossip
Kallashi “acaron” keq Elitën, ia gjuan të dashurin LIVE në emision: Me Gjikon do ta bëja… (VIDEO)

Kallashi “acaron” keq Elitën, ia gjuan të dashurin LIVE në emision: Me Gjikon do ta bëja… (VIDEO)

Pas disa muajsh që qëndronte në Zvicër, larg publikut shqiptar, larg zhurmës që shkaktonte në rrjet me videot ku bënte twerk, Kallashi këtë muaj është rikthyer.

Ajo ishte e ftuar në “Elite show” ku tregoi se në Zvicër punonte në një club kërcimtare, por tani nuk merret më me atë punë.

Kallashi u shpreh se me ardhjen në Shqipëri do i përkushtohet këngës e do nxjerrë videoklip të ri.

“Me cilin këngëtar e kishe bërë një bashkëpunim?”, e pyeti Elita Kallashin dhe kërcimtarja ja ktheu se me Gjikon do ta bënte.

“Me Gjikon? Ndoshta në të ardhmen mundesh ta bësh”, i tha Elita duke qeshur e sforcuar pasi siç duket nuk e priti mirë këtë deklaratë.