Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë: Është gjë tjetër ta provosh, faleminderit Zot… – AlpeGossip
Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë: Është gjë tjetër ta provosh, faleminderit Zot…

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë: Është gjë tjetër ta provosh, faleminderit Zot…

Ai është një nga këngëtarët e njohur në vendin tonë që me hitet e tij “Kaçurrelja”, “Zeshkanja” dhe bashkëpunimet e ndryshme me Noizyn ka arritur që të bëhet shumë i dashur për publikun shqiptar.

Bëhet fjalë për Altin Sulkun i cili pak minuta më parë ka ndarë një lajm shumë të bukur me ndjekësit e tij.Sot është një ditë e lumtur për Altinin pasi ai u bë baba për herë të parë i një djali që e quajti Roal.

Këngëtari ka shpërndarë një foto ku shihet dora e vogëlushit dhe në përshkrim të saj ai ka shkruar: “ Tjetër të të thonë dhe tjetër ta përjetosh ktë ndjesi kaq të bukur. Mir se erdhe në ktë botë biri im Roal. Faleminderit zot.”