ME FUSTAN TË SHKUTËR DHE PA REÇIPETA/ Kejvina bënë TWERK në palestër (VIDEO) – AlpeGossip
ME FUSTAN TË SHKUTËR DHE PA REÇIPETA/ Kejvina bënë TWERK në palestër (VIDEO)

ME FUSTAN TË SHKUTËR DHE PA REÇIPETA/ Kejvina bënë TWERK në palestër (VIDEO)

E bukur, seksi, provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në “Xing me Ermalin”. Kejvina Kthella është një nga vajzat më të njohura në ekranet shqiptare dhe padyshim një prej më të komentuarave. Kejvina tërheq shpesh herë vëmendjen në rrjetet sociale me postimet e saj provokuese dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi me një video ku Kejvina shfaqet në palestër.

Velina fillon të kërcejë e të tundë të pasmet, e veshur me një fustan të shkurtër sportiv ngjyrë jeshil që i tregon format bombastike. Epo ja që në palestër duhet edhe pak twerk.

Eeny, meeny ,miny ,moe @egzonrexa 😝

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on