E KRAHASUAN ME XHENSILËN/ E dashura e Olsi Bylykut tregon si dukej dikur (FOTO) – AlpeGossip
E KRAHASUAN ME XHENSILËN/ E dashura e Olsi Bylykut tregon si dukej dikur (FOTO)

E KRAHASUAN ME XHENSILËN/ E dashura e Olsi Bylykut tregon si dukej dikur (FOTO)

E dashura e Olsi Bylykut, Egli tashmë është bërë shumë e njohur, ndiqet nga mijëra persona dhe shpeshherë është komentuar në media. Së fundmi bukuroshja brune postoi një foto krah Xhensila Myrtezajt dhe ndjekësit menjëherë vunë re ngjashmërinë e tyre.

Kishte edhe nga ata që shkruanin se vajzat ngjajnë shumë tek pjesa e syve e sidomos për shkak të formës së njëjtë të vetullave. Egli me anë të një postimi në Instastory ka treguar se vetullat e trasha i ka pasur gjithnjë e madje kur ishte e vogël i ulnin vetëbesimin.

“Pas shumë aludimesh mbi pamjen time, por kryesisht VETULLAT, ju prezantoj me Eglin para kredisë. Rroftë piskatorja, jo gjilpëra. Disa gjëra që na ulin vetëbesimin kur jemi fëmijë, na favorizojnë kur rritemi”, shkruan Egli.