E KEMI ZILI/ Bieta Sulo po e kalon të shtunën aty ku duam të gjithë të shkojmë – AlpeGossip
E KEMI ZILI/ Bieta Sulo po e kalon të shtunën aty ku duam të gjithë të shkojmë

E KEMI ZILI/ Bieta Sulo po e kalon të shtunën aty ku duam të gjithë të shkojmë

Edhe pse jemi në fund të tetorit, temperaturat vazhdojnë të jenë të larta e këtë ditë të nxehtë, Bieta ka vendosur ta shfrytëzojë duke shkuar aty ku të gjithë kemi dëshirë, pranë detit.

Bieta, Albani dhe djali i tyre Kroi Art po shijojnë detin dhe diellin këtë të shtunë. Ka qenë vetë moderatorja që ka postuar disa foto nga dita e tyre ku shfaqet me rrobabanjo teksa argëtohet me djalin.

“Një ditë vere, dhuratë nga vjeshta”, shkruan Bieta.

Në disa prej fotove shfaqet Albani me të voglin e tij duke mbajtur lodrat.

Familja duken shumë të lumtur që i janë rikthyer plazhit në këtë stinë vjeshte.