ME FUSTAN TË NGUSHTË/ Luana Vjollca bën pompa në mes të emisionit (VIDEO) – AlpeGossip
ME FUSTAN TË NGUSHTË/ Luana Vjollca bën pompa në mes të emisionit (VIDEO)

ME FUSTAN TË NGUSHTË/ Luana Vjollca bën pompa në mes të emisionit (VIDEO)

Luana Vjollcën nuk e ndal as fustani i ngushtë për të qenë spontane në emision. Mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan”, moderatoren do e shohim të bëjë pompa.

Në promon e emisionit, Luana shfaqet me një fustan me lule të ngushtë i cili nuk e ka penguar aspak që ajo të ulet në tokë e të bëjë pompa së bashku me Mozzikun dhe Getinjon.

Gjatë emisionit, Mozziku do flasë edhe për Loredanën, pas ndarjes së tyre të bujshme.

Të ftuar të tjerë do jenë Venera Lumani, Lind Islami, Nexhat Osmani dhe Remzie Osmani.

SONTE 21:00 #ShikoKushLUAN nuk duhet humbur ne asnje menyre !!!! 😍😍😍😍 Me @mozzik @getinjo @remzie.osmani @nexhatosmanii @veneralumani @lind_islami @rezart._.veleshnja @florjanbinaj @fifi.official.fr @shikokushluan @topchannelalbania Me Zjarrrr se kurre 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Gepostet von Luana Vjollca am Samstag, 26. Oktober 2019