ISH-MISSI ÇMEND RRJETIN ME KËRCIMIN E SAJ/ Fansat e “masakrojnë” me komente: Ke veshur të brendshme? FOTO) – AlpeGossip
ISH-MISSI ÇMEND RRJETIN ME KËRCIMIN E SAJ/ Fansat e “masakrojnë” me komente: Ke veshur të brendshme? FOTO)

ISH-MISSI ÇMEND RRJETIN ME KËRCIMIN E SAJ/ Fansat e “masakrojnë” me komente: Ke veshur të brendshme? FOTO)

Ajo është një grua e gjithanshme. Nga karriera e modelingut deri tek ajo e prezantueses e deri tek angazhimet e saj në botën e sportit.

Është fjala për ish-Miss Italinë, Cristina Chiabotto, e cila ka përqafuar gjithmonë sfida të reja me entuziazëm. Në këto javë të gjata të karantinës, Chiabotto nuk e ka humbur vendosmërinë dhe dëshirën për të bërë të njëjtën gjë.

Janë të shumta aktivitetet që ajo ka bërë këto javë e izoluar në shtëpi. Së fundmi ish-Missi ka kërcyer një Bachata në kuzhinën e shtëpisë.

Videon e ka postuar në “Instagram” ku ka marrë shumë pëlqime e komplimente.

Por ka patur edhe nga ata që e kanë kritukuar për faktin se mijëra njerëz kanë vdekur dhe ajo poston një video të tillë.

Ndërsa ka fansa që e kanë parë me shumë vëmendje videon, dhe kanë vënë re një detaj. Fansat e pyesin nëse ajo ka veshur mbathje?