''MË SHUMË SE E ËMBËL''/ Xhemi Shehu takon vajzën e Arditit dhe ka disa fjalë speciale për të (FOTO) - AlpeGossip
”MË SHUMË SE E ËMBËL”/ Xhemi Shehu takon vajzën e Arditit dhe ka disa fjalë speciale për të (FOTO)

”MË SHUMË SE E ËMBËL”/ Xhemi Shehu takon vajzën e Arditit dhe ka disa fjalë speciale për të (FOTO)

Xhemi Shehu njihet për natyrën e saj shumë të dashur dhe të ëmbël. Moderatorja e njohur ka miq të shumtë të cilët i viziton herë pas here. Edhe me postime Xhemi na mban gjithnjë të informuar mbi jetën private.

Mbrëmjen e djeshme moderatorja e dashur ka postuar një foto me Anna Gjebrean, të bijën e Arditit. Përmes instastoryt, Xhemi ka treguar se ka vizituar Annën, dhe së bashku kanë shkrepur një foto.

“Më shumë se e ëmbël”,-ka shkruar Xhemi në postimin e bërë ku duket vajza e Arditit e ulur në prehërin e moderatores Xhemi Shehu. Të dyja të buzëqeshura, ato duket se kanë kaluar një kohë të bukur së bashku. Xhemi njhet për miqësinë që ka me moderatorin Ardit Gjebrea por këtë herë ka preferuar të fotografohet me vajzën e tyre.