Hundë dhe buzë të bëra, ndryshimi drastik i Elvana Gjatës…(FOTO) – AlpeGossip
Hundë dhe buzë të bëra, ndryshimi drastik i Elvana Gjatës…(FOTO)

Hundë dhe buzë të bëra, ndryshimi drastik i Elvana Gjatës…(FOTO)

 Elvana u rikthye në Shqipëri dhe korri një sukses të menjëhershëm me këngët e kompozuara nga Pirro Cako.

Më pas publikoi edhe këngën, Off Guard me Ty Dolla që nuk ka pasur ndonjë sukses spektakolar.
Ajo është bërë edhe më aktive në rrjete sociale, duke bërë që të jetë më afër fansave.
Por faqja VIP-at e Bllokut ka postuar një fotografi si dukej Elvana dikur dhe duhet thënë se duket shumë ndryshe nga sot.
Buzët janë më të mbushura, hunda më e theksuar dhe mollëzat më të ngritura.
Elvana gjithesi ka qenë shumë e bukur edhe para operacioneve.